TürkçeEnglish
ÖZPA Grup Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özpa Emlak Ankara’nın gözdesi oldu

Özpa Emlak Ankara’nın gözdesi oldu30 Temmuz 2015 Perşembe 22:06

Başkent Ankara’da faaliyete geçen Özpa Emlak, kısa sürede Ankara da ticari ve özel amaçlı menkul ve gayrimenkul alım-satımı, kiralanması, onarım, restorasyon ve dekorasyon hizmetleri ile adından söz ettirmeye başladı.

Haber Merkezi - Ankara

Yurtdışı ve yurtiçinde yaşayan vatandaşlarımızın Ankara’daki emlaklarının tüm resmi ve genel işlerinin takibi, alım-satım işlemlerinin yanısıra, kiraya verilmiş yada verilmek istenen menkulun kira bedelinin tespiti, mülk sahibi ve kiracının arasındaki anlaşmazlıkların hukuksal süreci, taraflar arasındaki sözleşmelerin tanzimi ve kira bedellerinin tahsili, emlak vergilerinin yatırılması ve benzeri konularda danışmanlık hizmetlerini de veren Özpa Emlak, güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı vizyonu ile Ankara’da marka olma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Özpa-Emlak yetkililerinden alınan bilgilere göre; sorunlu gayrimenkulleriniz için hızla ve yaratıcı bir kurtarma stratejisi ve aksiyon planı oluşturulduğu hatırlatılırken ipotekli gayrimenkulleri alım ve satım işlemlerine hazır hale getirebilmek için gerekli olan işlemleri yürüttüğü açıklandı.

Satıcıyla alıcı arasındaki ilişkiyi yöneterek söz konusu gayrimenkuller ile hızlı ve sorunsuz hareket olanağı sağladıklarının altını çizen Özpa Emlak yetkilisi ‘’ Gayrimenkul portföyünüzün zaman içindeki değer değişimi ve verimini sürekli test eder ve gerekli revizyonları gündeme getirerek maksimum fayda ve kazanç elde etmenizi sağlar. Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı hizmeti tek seferlik bir alışverişin ötesinde, yatırım büyüklüğünüzü arttıracak stratejik adımları ortaya koyan, portföy değerinizi arttırırken size getiri sağlayacak adımlar attıran uzun soluklu bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.’’ dedi..

Özpa-Emlak’da  ‘’Kiralama Hizmetleri,Sermaye Piyasaları , Danışmanlık Hizmeti, Yatırım yönetimi, Proje ve geliştirme hizmeti, Mülk yönetimi, Ofis hizmetleri, Sanayi ve lojistik hizmeti başlıkları altında faaliyetlerini özetleyen Özpa Emlak yetkilisi bu başlıkları şöyle açıkladı:

Kiralama hizmetlerimiz ile piyasa talebiyle varlıklarınızı en iyi şekilde buluşturarak kiracı bulmanızı sağlar ve gayrimenkul yatırımlarınızı en üst seviyeye çıkarır.

Sermaye piyasaları başlığında değerlendirebileceğimiz hizmetlerimizde mülk satın almak veya varlığınızı satmak için gerekli olan kaynakları bulur ve yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarır.

Danışmanlık hizmetimizde; riski en aza indirgeyerek gayrimenkullerinizin gelişimindeki başarıyı arttırmaktayız.

Yatırım yönetimi olarak da kurumlar ve bireyler için yatırım stratejileri geliştirerek gayrimenkul yatırımlarında rekabet avantajı sağlanır.

Proje ve geliştirme hizmetlerimizde;  gayrimenkul projelerinizi yönettirken, zaman ve para tasarrufu sağlayarak finansal risklerinizi en aza indirgeriz.

Mülk yönetimi denilen hizmetimizde ise; mülkünüzün operasyon maliyetlerini düşürüp, prim değerini yükselterek yüksek getiri elde etmenizi sağlar.

Ofis başlığı altında verdiğimiz hizmetlerimizde ticari gayrimenkullerinizin kiralanması ve uzun vadeli kiracı ilişkileri kurmanızı sağlar.

Sanayi ve lojistik hizmetlerimizde endüstriyel varlıklarınızın performansını arttırır ve operasyon maliyetlerini azaltır.

Okunma Sayısı: 2971
İletişim
© 2009 ÖZPA
Tel: - Faks: - E-Posta: info@ozpa.com
Yazılım: CM Bilişim | Görsel Tasarım: Capitol Medya